Klodian,

Si e rrita madhësinë e penisit tim me 5.5 cm brenda 2 javësh ?!

Përshëndetje, unë quhem Zamir dhe jam nga Shqipëria. Djema! Kam gjetur një gjë të vërtetë! Me pak fjalë, unë kam një jetë normale. Por mendova se penisi im është shumë i vogël dhe prandaj më mungon besimi.

Femrat nuk dukeshin shumë të impresionuar kur panë penisin tim. Ato kurrë nuk më thanë drejtpërdrejt, por vura re që ato nuk e pëlqenin karin tim.

Penisi im ishte 15 cm i gjatë dhe unë ejakulova brenda 3 minutash. U konsultova me një seksologe, shkova në palestër, mora xhelin që ishte në dispozicion pa recetë .... Madje provova një pompë që kisha parë diku. Asgjë nuk ndihmoi.

Por një herë hasa në një blog të një aktori amerikan të pornografisë. Ai zbuloi sekretin e karlave të mëdhenj që kanë të gjithë aktorët pornografikë. Ata përdorin pilula speciale për penisin e tyre.

Vendosa se ia vlente të provoja dhe vendosa porosinë. Pas 2 ditësh mbërriti në një paketë të padukshme që e dashura ime nuk e vuri re. Fillova ta përdor sipas udhëzimeve dhe pas 2 javësh mata penisin tim. Unë isha shumë i mahnitur!

Dikur ishte 15 cm dhe tani është 20.5. mu deshen vetem 14 dite !!!

Sada devojke lude za mojim penisom. Tani vajzat thjesht çmenden për penisin tim. Edhe nëse është në pantallonat e mia, ata mund të shohin se kam diçka që do t'i habiste. Ata me të vërtetë duan të bëjnë seks me mua. Ndihem shumë më e sigurt tani.

Shikoni, mbarova gjysmë ore më parë dhe ai as që mendon të bjerë!


Supozoj se e kuptoni që nëse doni një kar të madh që do t'i bëjë të gjitha vajzat të duan të bëjnë seks me ju, ia vlen të provoni. Pra, vazhdo, shok!

Amir Veseli
- Kryemjek i Departamentit të Urologjisë

Si mjekë, ne u rekomandojmë TestoY Gel meshkujve që duan të zmadhojnë penisin e tyre dhe/ose kanë probleme me ereksionin.

TestoY Gel nuk përmban asnjë nga rreziqet që lidhen me operacionin, por efektet e tij në zmadhimin e penisit dhe vonimin e derdhjes janë shumë të kënaqshme.

Gjithnjë e më shpesh, gratë ose të dashurat vijnë tek unë sepse nuk janë të kënaqur me jetën e tyre seksuale, por nuk duan të ndryshojnë burrat e tyre. Unë atëherë rekomandoj TestoY Gel dhe nuk është e pazakontë që ata kthehen me burrat e tyre për të më falënderuar.

TestoY Gel rrit madhësinë e penisit me një mesatare prej 5 deri në 8 cm dhe unë personalisht kam parë se sa i suksesshëm ka qenë me pacientët e mi, ata janë më të sigurt dhe të përmbushur.

Ju lutemi vini re! Portali ynë u siguron lexuesve tanë zbritje në produktet e barërave të këqija të dhisë. Provoni fatin tuaj dhe shtypni butonin "SPIN". Nëse jeni me fat, mund të porosisni ilaçe me një çmim më të ulët se zakonisht! Paç fat!

SPIN
7800ALL
3900ALL

:


Urime!

Ju merrni një zbritje 50% për të blerë TestoY Gel!

OK

Jo keq! Ti me binde. Unë porosis: D
| Per t'u pergjigjur
Arrita të marr një zbritje 50% dhe porosita 2 pako në të njëjtën kohë, faleminderit shumë për artikullin tuaj
| Per t'u pergjigjur
Djema, kini kujdes. Doja ta bëja penisin tim pak më të madh, por mora një mjet 27 cm. Gratë tronditen kur shohin gjigantin tim, madje më duhet të përdor një unazë ndaluese për të bërë seks, përndryshe, gratë ikin në panik…
| Per t'u pergjigjur
Lol Ju kam zili ... mendoj se do ta porosis edhe tani =))
| Per t'u pergjigjur
Djema, rezultati është i mahnitshëm, porosita TestoY Gel, gjithashtu, mezi pres të provoj.
| Per t'u pergjigjur
Anshtë një gjë e mahnitshme, e përballueshme dhe e lehtë për t’u përdorur. E bëra penisin tim 6 cm më të gjatë në 2 javë dhe rezultati është më i mirë sesa pas operacionit. Thjesht hidhini një sy.
| Per t'u pergjigjur
Mbresëlënëse! Unë do ta porosis atë për burrin tim sa më shpejt të jetë e mundur!
| Per t'u pergjigjur
E porosita. +7 cm Pastaj ndalova së përdoruri ... tashmë mjaft)))
| Per t'u pergjigjur
Zgjatësit janë mbeturina, jam dakord. Këto pilula funksionojnë vërtet. Unë e kam përdorur atë vetëm për 2 javë, por djali im tashmë po bëhet më i madh!
| Per t'u pergjigjur
Wow, rezultatet janë të shkëlqyera! Duhet t'ia jap burrit tim. E dini, një penis 15 cm nuk është as peshk as zog. Asnjë kënaqësi :(
| Per t'u pergjigjur
KLIKONI KTU P RER TQ KRKUAR Ofertën tuaj të veçantë